K2PHARM S.R.O.

K2pharm s.r.o. PUDr. baby 30 g (dispenzer)

K2pharm s.r.o. PUDr. baby 30 g (dispenzer) eshop >>

PUDr. baby - zásyp pro miminka na opruzeniny (podpaží, třísla, zadeček). BEZ OBSAHU MASTKU. Velmi jemný dětský zásyp, který zmírňuje podráždění, svědění i pálení, a přiná.. Informace >>K2pharm s.r.o. PUDr. baby 30 g (dóza)

K2pharm s.r.o. PUDr. baby 30 g (dóza) eshop >>

PUDr. baby - zásyp pro miminka na opruzeniny (podpaží, třísla, zadeček). BEZ OBSAHU MASTKU. Velmi jemný dětský zásyp, který zmírňuje podráždění, svědění i pálení, a přiná.. Informace >>K2pharm s.r.o. PUDr. deo 30 g (dispenzer)

K2pharm s.r.o. PUDr. deo 30 g (dispenzer) eshop >>

PUDr. deo je dlouhotrvající ochrana před potem a nepříjemným zápachem. BEZ OBSAHU HLINÍKOVÝCH SOLÍ. Zásyp vyniká svou mimořádnou savostí a má antimikrobiální účinky. Zároveň.. Informace >>K2pharm s.r.o. PUDr. deo 30g (dóza)

K2pharm s.r.o. PUDr. deo 30g (dóza) eshop >>

PUDr. deo nabízí dlouhotrvající ochranu před potem a nepříjemným zápachem. BEZ OBSAHU HLINÍKOVÝCH SOLÍ. Zásyp vyniká svou mimořádnou savostí a má antimikrobiální účinky. Zá.. Informace >>K2pharm s.r.o. PUDr. 30 g (dispenzer)

K2pharm s.r.o. PUDr. 30 g (dispenzer) eshop >>

PUDr je zásyp vhodný pro dospělé na opruzeniny, proleženiny, mykózy na různých částech těla. Vhodný také pro sportoce. Vyniká svou mimořádnou savostí a má antimikrobiální úč.. Informace >>K2pharm s.r.o. PUDr. 30 g (dóza)

K2pharm s.r.o. PUDr. 30 g (dóza) eshop >>

PUDr. - Zásyp vhodný pro dospělé na opruzeniny, proleženiny, mykózy na různých částech těla. Vhodný také pro sportoce. Vyniká svou mimořádnou savostí a má antimikrobiální úč.. Informace >>K2pharm s.r.o. PUDr. parazit 30 g (dispenzer)

K2pharm s.r.o. PUDr. parazit 30 g (dispenzer) eshop >>

PUDr. parazit zásyp je vhodný na podrážděnou pokožku, kterou díky obsahu extraktu z ořešáku a zázvoru, pomáhá přirozeně chránit před paraziti,  jako je veš dětská a svrab lid.. Informace >>K2pharm s.r.o. PUDr. parazit 30 g (dóza)

K2pharm s.r.o. PUDr. parazit 30 g (dóza) eshop >>

PUDr. parazit zásyp je vhodný na podrážděnou pokožku, kterou díky obsahu extraktu z ořešáku a zázvoru, pomáhá přirozeně chránit před paraziti,  jako je veš dětská a svrab lid.. Informace >>Krása a zdraví | Vši

Krása a zdraví | Plísně

Krása a zdraví | Paraziti

Krása a zdraví | Antiperspiranty a deodoranty bez hliníku

Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Dětská kosmetika